Комики «Студии Квартал 95» в своем последнем выступлении представили номер о том, как на одном из избирательных участков отреагируют на победу «неПутина».
Ролик опубликован на YouTube канале «95 Квартала», пишет Агримпаса ссылаясь на Обозреватель.
Загрузка...
«Ни для кого не секрет, что на днях в России состоятся выборы Путина Российской Федерации. Представьте: Один из избирательных участков, где после подсчета бюллетеней оказалось, что победил далеко не Путин», — сказано в подписи к видео.
В самом ролике показано, как после подсчета голосов, члены избирательной комиссии пытаются покончить жизнь самоубийством, ведь выиграл не Владимир Путин.
«Мы еще на прошлых выборах договорились, что если выиграет не Путин, то просто 6 лет не будет президента», — шутят комики.
Загрузка...
Как сообщалось ранее, в России 17 марта в 22:00 по киевскому времени официально стартовали президентские выборы. Завершится голосование 18 марта, когда закроются последние участки в Калининградской области.
За кожним успішним чоловіком завжди стоїть жінка, а за політиком – це ще й молода жінка. Вітчизняні політичні діячі все частіше заради молодих красунь залишають жінок і дітей. І навіть після багатьох років спільного життя.
Вони не лише створюють нову родину, а й нових самих себе. Вони починають займатись тим, чим ніколи не займались і не цікавились (наприклад спортом).
Не винятком є і Віктор Медведчук, який у 2003 році одружився втретє. Як всі вже знають його обраницею стала молода українська телеведуча Оксана Марченко.
Їхня зустріч була цілком випадковою на сходах Палацу "Україна". І ця зустріч стала доленосною. Заради Оксани Віктор покинув дружину і не пошкодував.
Після 4 років стосунків вони одружились. Їхнє весілля – це була головна подія в країні у 2003 році. Про нього говорили усі. І як говорили ЗМІ – ще не було в країні такого великосвітського весілля за усіма правилами. Спочатку інтрига, потім неймовірне вінчання у церкві, будинок біля моря і медовий місяць на яхті.
Для вінчання вони обрали Фороську церкву, на торжестві були присутні тодішній президент Леонід Кучма, прем'єр-міністр Віктор Янукович, друзі Григорій Суркіс, Ринат Ахметов, Віктор Пінчук та інші.
Виглядали молодята просто чудово. Він – у чорному класичному костюмі з білою краваткою з помітно лишньою вагою, проте з усмішкою на обличчі. Вона – у класичній весільній сукні, рукава якої обшиті кружевом і що важливо без декольте. На шиї в Оксани було громіздке кольє і такі ж сережки. Волосся вона розпустила.
На весільних фото Марченко чітко видно, що на момент заміжжя у неї ще не було її вражаючого декольте, яке вона не раз демонструвала в ефірі "Україна має талант" чи "Х-фактор".
Çàãðóçêà...
Сьогодні вони одна з найкрасивіших пар українського бомонду. Про них часто пишуть українські (і не тільки) ЗМІ. Вони виховують дочку Дашу і як не раз говорила Оксана, після стількох років спільного життя романтики в їхніх стосунках не поменшало.
Оля Полякова в бешенстве от того что в её доме крыша течёт. Она платит комуналку но её разворует комунальна мафия возглавляемая Виталием Кличко, который грабит чужую частную собственность и не может даже снег убрать на улице.
Загрузка...
Кличко не рассказывает гражданам, о том, что их собственность это не только квартиры (пространство между перекрытиями), и о том, что они являются собственниками и крыши и подвала и территории возле дома. Качество услуг можно увидеть на видео.
Не стесняясь в выражениях Оля призывает людей осознать что государственных денег нет, есть только деньги налогоплательщиков.
Выбираем самую красивую!Вера Брежнева, Настя Каменских, Катя Осадчая, Тина Кароль и другие. Самые известные женщины Украины показали, как выглядят без макияжа
Загрузка...
Естественная красота с каждым годом становится все более популярной во всем мире. Этому тренду следуют и украинские звезды: Маша Ефросинина, Джамала, Тина Кароль, Вера Брежнева, Катя Осадчая и многие другие. Давайте посмотрим, как выглядят знаменитые красотки без макияжа.
У ці хвилини у Львівській філармонії повинен початися творчий вечір київського журналіста Дмитра Гордона. Вечір планують зірвати націоналісти. Про ситуацію "Страна" вирішила запитати самого Гордона, передає Корупція.Інфо
Çàãðóçêà...
– Сьогодні відбудеться ваш творчий вечір у Львові, який збираються блокувати соратники Тягнибока. Розкажіть будь ласка, в чому підгрунтя конфлікту?
– В одній з програм на телеканалі NewsOne я розповів історію про те, як група військових експертів при РНБО на чолі з Ігорем Смешко в 2014 році пропонували Олександру Турчинову призначити на пост міністра оборони генерала армії Віталія Радецького. Людини, який зміг би вигнати всіх росіян з Криму і відбити атаку. Блискучий военоначальник, його кандидатуру підтримав Кравчук, Кучма, а також патріарх Філарет. Турчинов сказав, що не може нічого зробити, оскільки Тенюха вже призначили. Крім того є коаліційна угода, і ця посада відходить за квотою Свободи. Тоді разом з колишнім заступником голови СБУ Скибінецьким Смешко пішов до Тягнибока. І сказав йому, що за всю кар'єру командував тільки човном, і що він не може вести сухопутну операцію. У відповідь на це Тягнибок сказав, що йому шкода людини, що його вже призначили, і він нічого не може зробити. Я задав питання: «Які можуть бути зобов'язання перед коаліцією, які угоди, які «шкода людей», якщо на карті – доля країни?».
Я поставив це питання і сказав, що вважаю Тягнибока винним в ганебній здачі Криму. Це була саме бездарна і ганебна здача Криму.
Після цього він почав обурюватися і дав команду своєму соратнику Богдану Федуну, главі львівського осередку "Сокола" (цю організацію називають молодіжним крилом "Свободи". – прим.ред.) Блокувати і унеможливлювати організації мого творчого вечора.
– А що таке ваш творчий вечір?
– Я їжджу з творчими вечорами по містах України. Це платне захід. Сьогодні – у мене п'ятий за рахунком вечір. Перед цим були Дніпро, Харків і Київ. Люди приходять з питаннями. Вони задають, я відповідаю. Федун написав, що блокуватимуть львоскій вечір. Прийшли в Філармонію і почали погрожувати керівництву Філармонії, писати листи і так далі.
– На прес-конференції Порошенко ви розповіли про це творчому вечорі і погрози. Це допомогло?
– Президент сказав, що якщо Тягнибок хоче виражати протест, нехай висловлює. Якщо застосує зброю, то буде відповідати перед законом. У відповідь на це Федун у себе в ФБ написав, що раз президент не дозволяє "валити" Гордона з незареєстрованої зброї, будемо його "валити" із зареєстрованого (цитата Федуна виглядала так: "незареєстрованої зброї у членів нашої організації немає! Питання пану президенту: а з зареєстрованої зброї цього го * дона валити можна ?. – прим.ред.)
– За вашою інформацією, хто стоїть за акцією Федуна? Хто санкціонував цькування?
– За даними моїх джерел з різного роду структур команду дав особисто Олег Тягнибок. Нещодавно під час інтерв'ю Тягнибока на 112 каналі мене подлючен до ефіру. Він не знав, куди подітися. Я сказав йому, що якщо хоч одна людина постраждає, він пошкодує, що взагалі прийшов в політику. Я плювати хотів на Тягнибока. Він для мене ніхто.
– Чи давали ви можливість Тягнибоку висловитися і дати свою точку зору на вашу позицію?
– В ефірі у Василя Голованова на NewsOne я кілька разів пропонував Тягнибоку прийти зі мною на дебати. Голованов три рази просив його прийти в різний час. Потім Вересень намагався зв'язатися з ним під час ефіру на Прямому каналі – відключені телефони.
Çàãðóçêà...
– Чи маєте ви право як журналіст давати особисті оцінки політику в прямому ефірі?
– Я маю право давати оцінки політику і не тільки в прямому ефірі, як громадянин своєї країни, яку я люблю. Як людина, яка дуже поінформований від людей, що мають доступ до секретної інформації, але не все може озвучувати. Я виборець, і учасник двох Майданів, який не просто брав участь, а зіграв велику роль в тому, що сталося. Тому я маю право запитувати з усіх хто прийшов до влади в результаті Майдану. І тим більше з таких як Тягнибок. Джерело
Тетяна Монтян вважає ЗСУ “вбивцями мирних українців”
Скандальна адвокат із Києва Тетяна Монтян, відома своїми проросійськими поглядами, висловилась за вбивства українських воїнів на передовій.
Загрузка...
Відповідну думку прихильниця “руського мира” висловила в коментарі в іншого адепта “руської весни” Івана Алфьорова, який втік до Москви після провалу кремлівських маріонеток у Харкові.
Загрузка...
Алфьоров у Facebook опублікував “незалежне”, на його думку, опитування, метою якого було з’ясувати, як підписники кремлівської маріонетки ставляться до воїнів української армії.
Серед тих, хто відповів, виявилася і скандальна Монтян, на думку якої, “ЗСУ – вбивці мирних українців, за що їх треба мочити в сортирах і під’їздах”.
Відзначимо, що колаборантка вже внесена до списку Миротворця “Чистилище”, однак це не заважає їй жити і спокійно вести практику в “окупованому бандерівцями” Києві.
Гастролюючих в Росії українських артистів можна особливим чином представляти в телеефірах з відповідними підписами.
Çàãðóçêà...
Про це заявила заслужена артистка України Анастасія Приходько під час чату на "Главреді", передаєКорупція.Інфо
"Коли артист перетинає кордон, повертаючись з Росії в Україну, можна прямо на митниці записувати з ним відео – нехай скаже на камеру: "Я – зрадник. Під час війни я поїхав/-ла на гастролі до Російської Федерації (або отримувати нагороди в Росії)", – заявила Приходько.
На думку співачки, артистами, які гастролювали в Росії, повинні займатися представники влади на високому рівні.
"Але, повертаючись до наших баранів, у тих, хто зараз керує країною, в голові ще Радянський Союз, тому гастролі в Росії – це норма. Тобто вони як і раніше думають, що є один великий Радянський Союз, тому всі їздять з країни в країну", – говорить Приходько.
Популярність на Вадима Абрамова звалилась раптово.
В Україні чоловік став відомим завдяки шоу «Ревізор». Здавалося б, важко буде замінити Ольгу Фреймут на посаді головного "перевіряльника" ресторанів, готелів, магазинів. Її ім`я завжди асоціюватиметься з « Ревізором». Тож не дивно, що на Вадима звалився шквал негативних відгуків глядачів, які не могли сприйняти його в ролі ревізора. Однак Абрамов довів, що може впоратись не гірше, ніж Фреймут. Та й зрівнювати нічого, адже його ревізії чоловічі, рішучі, без зайвих емоцій. Варто зауважити, що для Вадима програма «Ревізор» не є дебютом на телебаченні, передає Корупція.Стар
Çàãðóçêà...
Раніше чоловік працював телеведучим ранкової програми, комедійного ток-шоу. Брав участь у виставах театру-студії імпровізації «Чорний квадрат». Вадим Абрамов закінчив школу із золотою медаллю, навчався на факультеті менеджменту і маркетингу. До того ж, чоловік є поліглотом. Він знає французьку, англійську та іспанську мови. Також Вадим стежить за своїм зовнішнім виглядом, як і годиться тим, хто працює в кадрі.
Абрамов любить стильно вдягатись, слідкує за модними тенденціями, співпрацює з дизайнерами. Також чоловік любить подорожувати світом. Обожнює країни Середземномор`я, не менше любить мегаполіси. Вадим Абрамов любить перебувати серед людей, тим паче в незнайомих місцях, де ніхто його не впізнає. Йому подобається спостерігати за перехожими, їхніми рухами, обличчями, сидіти у затишній кав`ярні і дивитись на бурхливе життя міста або навпаки – на спокійну гармонію. Вадим Абрамов займається спортом і добре готує. Просто мрія будь-якої жінки. Втім як мудрий чоловік, Вадим ретельно приховує своє особисте життя. Вадим ретельно приховує своє особисте життя і невідомо чи є у нього кохана чи ні.
Однак можна припустити, що претенденток є чимало, оскільки такий талановитий красень не може залишатись без уваги жінок. Сам Вадим у інтерв`ю мимоволі заявляє, що для нього більше значення має внутрішній світ, а не зовнішність. Важливо, щоб жінка чимось захоплювалась, читала, мала плани на майбутнє та мрії. Також добре буде, якщо вона полюблятиме такі ж види відпочинку, як і Вадим. Наприклад, відвідувати музеї, танцювати у нічному клубі, спілкуватись з новими людьми. Найкращим союзом Абрамов вважає стосунки двох протилежностей, які зможуть вчитись чогось один від одного і так всебічно розвиватись. Також Абрамов віджартовується на тему особистого життя, кажучи, що серце чоловіка завжди трохи вільне. Все-таки вміє вдало ухилитись від відповіді.
Абрамов неодноразово в інтерв`ю говорив, що найбільше не любить у людях брехливості. Його це виводить із себе. Ще одна риса характеру, яка не до вподоби Абрамову –це небажання змінюватись і змінювати щось на краще. На думку, чоловіка потрібно завжди вдосконалюватись і розвиватись. Тож Вадим не підпустить до себе нещирої та пасивної жінки.
На екрані Вадим Абрамов постає досить дебелим чоловіком. Його зріст становить 192 сантиметри,вага- 85 кілограмів. Важко уявити чоловіка без густої, проте акуратної бороди. Цей атрибут вирізняє Вадима і, безумовно, додає йому мужності та привабливості. Завжди ошатний, одягнений стильно та зі смаком, охайно, чоловік завжди привертає увагу. У ревізіях закладів Абрамов показав себе, як розумну, рішучу людину, яка завжди може гідно відповісти, підібрати слушні слова і зробити правильні висновки. Вадим Абрамов може порозумітись будь з ким, не тільки через знання багатьох мов, а й завдяки тому спокою, виваженості та щирості, яку випромінює чоловік.
Вадим не тільки зовнішньо, а й внутрішньо є справжнім чоловіком – рішучим, вольовим і цілеспрямованим. Його батько покинув сім`ю, тож хлопцю довелось взяти віжки правління родиною у свої руки. Вадим чітко розумів, що має стати головою сім`ї і всіляко допомагати мамі- матеріально і морально. Ведучий почав працювати з 15 років, аби прогодувати родину. Вадим Абрамов часто радиться з мамою, але рішення приймає сам, адже змалку був самостійним. Для Вадима сім`я відіграє важливу роль у формуванні особистості. Хоча чоловік не часто погоджується з точкою зору мами, але завжди дослухається до її слів.
Вадим Абрамов вже вкарбував своє ім`я в історію програми, однак він вирішив піти з проекту. Офіційної причини не відомо. У ЗМІ з`явилась інформація, що він хоче побудувати кар`єру на російському телебаченні, можливо, у програмі «Ревізорро». Ймовірно, Вадим вирішив переїхати в іншу країну, що унеможливлює роботу в українському «Ревізорі», оскільки постійно треба бути готовим до зйомок. Вадим Абрамов офіційно не коментує, чому вирішив покинути український проект. Хай там як, він зізнається, що шоу стало для нього неабияким досвідом, він познайомився з багатьма людьми і багато дізнався про готельно-ресторанний бізнес і механізм роботи обслуговувального персоналу. Напевно, Вадим знає, що робить і має далекоглядні плани на майбутнє, хоче спробувати себе у різних амплуа.
Известный российский певец Александр Буйнов дал в Донецке концерт и заявил на пресс-конференции, что на многие годы закрыл для себя Украину до тех пор, пока в стране не произойдет смена власти. Об этом он заявил во время общения с местными журналистами.
Загрузка...
Отвечая на вопрос, боялся ли он попасть в “черные списки” Украины Буйнов бескомпромиссно заявил, что сомнений в правильности своих шагов у него нет – к украинскому народу должно прийти осознание того, что “на самом деле происходит”.
Загрузка...
СМИ боевиков опубликовали видео выступления Буйнова на концерте в Донецке, а как же фрагмент его пресс-конференции, на которой и были сделаны скандальные заявления в адрес Украины:
Официальный канал Вечернего квартала уверяет, что именно после этого выступление взбесились проходимцы захватившие власть путем обмана и предательства людей стоявших на Майдане.
Çàãðóçêà...
Внимательно посмотрите это выступление комиков, ибо там есть много правды!
Нагиев: Украина сильнее. Добрее. И мы скоро начнем импортировать оттуда еду.
Загрузка...
Слетал впервые за долгое время в Киев. Сразу отмечу: я – холост, родственников, друзей, на которых можно ссылаться при въезде там нет, хоть и написал имя одно, но без телефона, даже не спрашивали и не проверяли уже там на въезде. На вылете, на паспортном контроле наша фсб-шная овчарка сквозь зубы с шипением и слюной процедила: «зачччем в-в Ки-иев?» И долго крутила мою паспортину, просвечивала страницы, потом звала ещё кого-то, и они вместе сверяли меня живого с фото.
По приземлении в Жулянах только заполнил бумажку какую-то формальную. Билет обратно был, правда, сразу с собой. Таможенник только поинтересовался сколько лет виски, который вез в подарок из дьюти-фри. Предложил откупорить и вместе проверить. Тот улыбнулся и пропустил.
Что я могу сказать… Киев живой и гордый. Таксисты сразу распознавали во мне москаля. Но ни грамма агрессии. Больше интересовались стоимостью у нас коммуналки, настроением людей и пр.бытовыми вещами. Повезли меня по местам Майдана. Останавливались у импровизированных стен памяти с именами и фото погибших.
Зашел в «Сельпо». Постарался пробежаться бегло вдоль прилавков, хотя нужен был только сок и конфеты. Минимум, я это утверждаю, минимум половина продуктов, а по некоторым позициями, например, соки, пиво, конфеты так вообще 2/3 – местного производства. И очень-очень качественно упакованы и сделаны. Украина не зависит так от импорта, как «вечно встающая». А значит, легче всё перенесет. Подозреваю, нижние границы кризиса у нас у всех будут одинаково низкими и тяжелыми. Но Украина быстрее пойдет вверх.
Российский газ, говорите? Я не знаю откуда он, но в отеле тепло, светло, горячая вода. Никто даже не задумывается о каком-то газовом кризисе. Зачем вообще им нужно было кого-то шантажировать на государственном уровне. Хозяйка мини отеля узнала меня по говору, но паспорт даже не спросила. Отвела в лучшую свободную комнату. Ни намека на агрессию.
На кассе в магазине девушка что-то начала меня спрашивать на украинском, я растерялся, ответил на русском, что не всё понял, что она мне говорит. Но украинский учу и в следующий визит уже смогу изъясняться лучше. Та вежливо сказала, что я дал лишнего. Ни намека на агрессию. Ночью совершенно спокойно купил в каком-то ларьке местную симку. Без паспорта. Ау, фсб) Всю ночью проспал под удивительно красивые украинские мелодии по спутнику.
Загрузка...
Времени было очень мало, на следующий день обратно. На украинской таможне только спросили везу ли обратно какие-то ценности культурные, показал браслетик, подарок дочки товарища.
Пропустили с улыбкой.
Уже тут, после паспортного контроля, по дороге на выход, сотрудники фсб останавливали 3 раза. С просьбой показать опять паспорт. И каждый раз долго его изучали, опять вопросы про цели визита в Киев. Отвечал «51ст.Конституции РФ». Их лица надо было видеть…«почему совсем без багажа?» – «51ст.Конституции», «у кого останавливались?» – «51ст.Конституции». Пассажиры со всех рейсов успели смешаться. Т.е. меня целенаправленно выдергивали из толпы. Совершенно очевидно, что вели по камерам наблюдения.
Браслетик всё время был на мне.
Что они ожидали услышать? Как Россия до такого дожила?
Вышел, закурил, читаю новости. А между тем, официальный курс 58,35. А наличка под 80.
Пока летел, оттуда тоже сообщили, что 24, и уже не купить.
Вспоминаю полки магазинов… там и тут. Убираем всё импортное там и у нас.
Украина сильнее. Добрее. И мы уже скоро начнем импортировать оттуда еду, как и из Беларуси.
И пойдет этот Роспотребнадзор в анус. Фсб уже там.
И это будет единственный шанс выжить.
И вижу я лица ваты, попивающих львовский яблочный сок, и зажевывающих всё это куском отменой украинской свинины.
У черговому випуску "Світського життя" Катерині Осадчій вдалось поспілкуватися з кварталівцем Володимиром Зеленським, передає Корупція.Інфо
Катерина привітала шоумена з його 40-річчям, розпитала про святкування та зимовий відпочинок. А також поговорила з коміком на найважливішу тему – про політичну партію, яку минулого року зареєструвала студія "Квартал 95":
Çàãðóçêà...
Ви зареєстрували партію «Слуга народу». І хоча заявляєте про те, що на вибори не збираєтеся і це виключно юридичний крок, аби ніхто не скористався назвою, тим не менше, якщо б вибори відбувалися зараз, то ви б набрали чотири відсотки.
-Якщо це чотири відсотки – то я не піду. Це соромно, потрібно працювати на сто відсотків.
П’ять відсотків прохідні. Якщо далі так піде, то ви можете пройти у парламент. Уяви: у парламенті сидить «Квартал 95».
-Це країна моєї мрії. Так, зареєстрували. Ми живемо де? В Україні. Щоб було.
Вибори за півтора року. За цей час ти можеш змінити свою думку.
-Замість чотирьох стане три?
Може бути шість.
-А може бути і 20.Ви знаєте? Я – ні.
Варто додати, що раніше за словами лідера "95 Кварталу", він вирішив просто підстрахуватися і щоб його ідею не вкрали, зареєстрував політичну партію "Слуга народу".
"Влітку якісь пройдисвіти вирішили зареєструвати партію під назвою "Слуга народу". Я цих людей не знаю, тому відкрито говорю – "пройдисвіти". Виявляється, придумати і зареєструвати бренд – цього недостатньо, його можуть використовувати інші. Тому ми і розпочали цю історію з реєстрацією партії. Довго робили, з питаннями, проблемами, але зробили", – заявив артист.
Він наголосив, що "Слуга народу" – це не політичний проект, а юридичний нюанс.
Мені не подобається, що хтось хотів скористатися нашим ім'ям. Для багатьох людей "Слуга народу" асоціюється саме з "Кварталом", вони підуть і проголосують.
Очевидно, що така зміна орієнтирів гумориста, явно не випадкова, і вже за півторароку є висока можливість побачити партію Зеленського у виборчому списку.
Фінал Нацвідбору на Євробачення відзначився черговим скандалом. Учасником нової конфліктної ситуації знову став суддя проекту Андрій Данилко, який запідозрив фіналістку TAYANNA у співі під фонограму.
До такої думки він дійшов не сам. Цю ідею йому підкинули слухачі, тож він вирішив вивести співачку на чисту воду. Мовляв, співати і при цьому так запально танцювати на сцені складно.
Загрузка...
Звичайно, TAYANNA ці звинувачення відкинула і пояснила, що з роками співочої практики можна навчитись танцювати і співати паралельно.
За дівчину заступилась і Джамала, яка сидить у тренерському кріслі, та додала, що з практикою справді можна навчитись так співати.
Щоб повністю розвіяти всі сумніви організатори ввімкнули "мінусову фонограму", під яку співала TAYANNA. Там справді була лише музика, без записаного голосу співачки.
При цьому в розпал конфлікту у ситуацію втрутився чоловік, якого ведучий Сергій Притула назвав "адміністратор TAYANNA". Тож Данилко знову не стримав емоцій і в прямому ефірі послав цього чоловіка "в пи@ду".
Пізніше Данилко перепросив через матюки у прямому ефірі.
На Москаля можно обижаться, можно злиться, можно подать заявление в суд и т.д.
Загрузка...
Он, действительно выражается часто нецензурно в публичном пространстве. (Хотя кто бы говорил. Это я о себе). Но заставлять его извиниться перед Супрун- это уже совсем лишнее. Просто задамся вопросом: она кто? Министр здравоохранения? Нет? Гражданка Украины? Нет? Кто эта дама? Меня с ней, правда, уже сравнивали, но то в плане красоты. И выяснилось, что ее профиль благороднее. И это меня обрадовало. Хоть что-то благороднее. На самом деле здесь я Москаля поддерживаю полностью. Причем я готова публично обматерить не только Супрун, но и всех остальных министров, премьера, и даже СамогО… Бляха-муха. У нас есть хоть одна сфера, или отрасль, которой мы можем гордиться? Министерством здравоохранения управляет народный целитель с образованием медицинских курсов. Премьер-министр с детства стал директором винницкого рынка. И так по сути им и остался. Восемь классов школы и всю жизнь- директор рынка. Генпрокурор к прокуратуре имеет такое же отношение, как я к Гиперлупу. И так во всем, куда не ткни. … Но деньги считать и распределять по карманам могут все: и министры, и премьер, и генпрокурор. …
Загрузка...
Так вот. Это я отвлеклась. Кабмин требует у Москаля извинений. Иначе, говорят, станется ужасное. На следующей неделе предлагаю провести флешмоб под кабмином, где сказать товарищам в креслах, что они все такие, как Супрун. Чтобы ей не обидно было быть “й@бнутой”. Они все одной с ней крови.
Нещодавно у Мережі з'явилось відео, у якому одна з найпопулярніших українських співачок палко розповідає про своє ставлення до президента-втікача Януковича, передає Корупція.Інфо
Йдеться про Наталю Могилевську і її палку заяву під час президентських перегонів декілька років тому:
"Я ще раз заявляю: зі своїм кандидатом залишусь до останнього. Я не с*ка і не криса, яка бігає туди-сюди, бо хвилюється, щоб наступна влада дала їй якісь блага" – переконує Могилевська.
Про палку любов між Януковичем і Могилевською можуть свідчити і ці світлини:
Про свої теперішні політичні вподобання співачка не розповідає.
Çàãðóçêà...
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що саме події Помаранчевої революції 2004 року стали на заваді здійсненню заповітної мрії Могилевської. Співачка дуже хотіла народити дитину, однак через суспільний осуд її політичних поглядів пережила жахливий стрес і просто не змогла завагітніти. Джерело
Журналістку, що прийшла на дільницю з гілочкою конопель, зразу ж затримали за зберігання наркотиків і розбили камеру.
Загрузка...
Справжнім скандалом закінчилася спроба журналістки українського телеканалу ICTV повідомити в міліцію про знайдену в центрі столиці плантацію конопель. Вартові порядку затримали журналістку, після чого звинуватили її в зберіганні наркотиків і спробі зґвалтування їх шефа.
Завзяті міліціонери звинуватили в незаконному обороті наркотиків журналістку телепрограми "Надзвичайні новини" Тетяну Кругову після того, як жінка марно намагалася примусити їх виконувати свої прямі обов'язки по боротьбі зі справжніми наркоділерами.
Тетяна Кругова випадково знайшла наркотичну плантацію, коли з оператором готувала сюжет про комунальне обслуговування київського приватного сектора. Журналістка звернулася до дільничного, але той на камеру дослівно відповів, що "це не його справа". Вартовий порядку лише порадив журналістці віднести знайдені коноплі на експертизу в райвідділ міліції.
Тоді кореспондент зірвала одну стеблину рослини і пішла з ним в Голосіївське райуправління. Проте у відділі міліції замість інтерв'ю дівчині влаштували допит з пристрастю. Журналістку, що прийшла в ділянку з гілочкою конопель, як докази реальності існування конопляного поля, зразу ж затримали за зберігання наркотиків. Тетяну допитували в міліції більше 6 годин, як справжнього наркоділера. Потім склали протокол про затримання, обшукали і стали залякувати.
Міліціонери загрожували, що якщо вийде критичний матеріал, то вони "кинуть дівчину в камеру до повій, зі всіма витікаючими наслідками аж до зараження СНІДом".
Журналістку також попередили, що в РВВС вона повинна приходити по першому дзвінку, а повістки присилатися не будуть. Потім її звільнили під підписку про невиїзд. На довершення оперативники стерли весь знятий Тетяною матеріал, а також розбили відеокамеру.
Одержавши перший дзвінок з РВВС, Тетяна на вимогу міліціонерів прийшла 2 вересня в райуправління, але вже з депутатами Верховної ради і представниками Союзу журналістів України. Народні депутати Владислав Лук'янов від Партії регіонів і Микола Катеринчук від блоку НУНС (Наша Україна - Народна самооборона) продовжили свій робочий день в Голосіївській міліції.
Народні обранці не змогли зрозуміти, на якій підставі журналістку, що прийшла в міліцію заявити про злочин, не тільки затримали, але і зламали їй камеру.
Загрузка...
У відповідь начальник відділу по боротьбі з незаконним оборотом наркотиків Голосіївського райуправління Іван Білоус не знайшов нічого кращого, як розповісти журналістам і депутатам історію, ніби то журналістка не тільки наркотики поширювала, а ще і "зґвалтувати його хотіла".
Співробітники міліції так і не змогли пояснити, чому Тетяну запросили в райвідділ міліції без передбаченої законом повістки, і що стоїть за їх курйозними звинуваченнями. Журналістам телеканалів, які прибули з колегою в райуправління і поставили це питання, теж дісталося від головного борця з наркотиками району. Іван Білоус пообіцяв навіть при народних депутатах вилучити у цікавих операторів камери.
Цього разу Тетяна з міліційної ділянки вийшла безперешкодно, її охороняли депутати різних політичних сил.
Поки не ясно, чи порушили відносно "норовистої журналістки" кримінальну справу, або міліціонери вирішили обмежити свавілля одними загрозами.
Нагадаємо, журналіст районної газети "Лохвицький край" (Полтавська область) 33-річний Сергій Никонов заявив про погрози фізичної розправи на свою адресу з боку голови Лохвицької райради Володимира Борисенка.
Зі слів журналіста, відповідне звернення він направив до органів МВС, СБУ і прокуратури області.
“А что Россияне, сарказм глаза режет? Что вы ожидали? Вас будут с иконами встречать,как освободителей? В Укарине сейчас очень сложная ситуация,но у них хватает ума и терпения что б так шутить.Если обратили внимание ,не все в зале смеются.Это скорей всего смех свозь слёзы. Не ожидала Украина от России такой подлости.
Загрузка...
Эту войну иначе нелзя назвать. Вам большенству в России сейчас это друдно понять,потому как вы,как те родственники в писме глупо верите российской пропаганде. Пройдёт время и всё расставит на свои места. И вам,я надеюсь, станет стыдно,в прочем как и мне. Я-русский.”, – комментарий
Пользователи сети возмущены фото, которое опубликовала в своем Instagram российская балерина Анастасия Волочкова, пишет Лайм.
Загрузка...
На фото Волочкова показала, как ее 12-летняя дочь стрижет ее любовника. "Ариша помогала постричь Мишу. Хорошего вам праздника влюбленных!" – написала Анастасия.
Все бы хорошо, но девочка села на шею мужчине. Комментарии Волочкова отключила, но ее фолловеры повозмущались под другим постом.
Nataschatsch Очень не красиво. Девочка, уже, взросленькая,а мужчина достаточно молод… (здесь и далее орфография и пунктуация авторов сохранены — ред.).
deshankova Как не красиво девочка подросток на плечах у молодого парня ! Это не смешно !
Guylbischeker Соглашусь с вами, девочка в таком возрасте и сама должна бы понимать что это не красиво, не правильно и не хорошо лезть на мужчину...! Не понимаю чем восхищена Анастасия
yanabrusnikina Волочкова скоро будет бегать по всем каналам:верните дочь, когда ее отберет или отец, или родственники,глядя на все ее выходки
m.elya Че вечно дочь висит на шее у мужика, ещё и голые ноги?Волочкова и*анулась. Кто-нибудь, вразумите эту ненормальную. Где бабуля, надо спасать девочку
amazon811главное, чтобы Наська понимала, в какую грязь свою дочь тянет...
Загрузка...
dakotakup да, видно жить не на что, в программы больше не приглашают, раз скандалов нет....вот увидите, через некоторое время все узнают что Мишаня изнасиловал Аришу или что то в этом роде....это же будет сенсация, похлеще Джигарханяна....только она сильно рискует...может и за решеткой оказаться за содеятельность
saysvitlana Верно подметили за дочку, сейчас то на шее, то на плечах посиживает у мужиков,а потом в передачах будет мамаша пьянорожая рыдать что изнасиловааалииии....
mar1227543 Я очень хорошо отношусь к Насте. Но мне не понравилось как ариша сидит на плечах у михаила. Девочка большая. Настенная задумайтесь. ....
vi.ktoriia5906А меня больше всего смущает , голова между ног её дочки, вот этого товарища, который таскает далеко не ребёнка, а девочку-подростка, наводит на нехорошие выводы.....
tata_cuty_sp Бедная Настя, остановись!!! Не хочу верить в то, что ты так низко пала.Ты не такая, ты просто запуталась в жизни и разочаровалась в людях. Остановись! Ты себя уничтожаешь!
Sssssssttttt7777 Какой ужас !!! Мозги пропила! Посадила на шею левому мужику дочь девку взрослую ! Голые ноги!!! Родные отцы к девочкам подросткам с осторожностью относятся даже!!! А потом ходят по ток-шоу выясняют кто кого по*мел!!!! Идиотка!!! Каждому е*арю будет дочь на шею сажать!!???