понеділок, 5 березня 2018 р.

“МИ – АКТИВІСТИ МАЙДАНУ – ПРИВЕЛИ ВАС, ТВАРІ НЕНАЖЕРНІ, ДО ВЛАДИ. МИ ВАС ЇЇ І ПОЗБАВИМО. ТІЛЬКИ ЦЕ ВЖЕ БУДЕ ДАЛЕЕЕКО НЕ 14 РІК…”- КОМАНДИР ДУК ПРАВИЙ СЕКТОР



Ми воюємо на Сході України задля того, щоб звільнити українські землі від російського ворога, щоб на мирній території, поки добровольці та армія стоять на опорних пунктах – був мир, порядок, а громадяни, активісти, влада – могли відбудовувати сильну та чесну Україну.

Щоб реформи – були не тільки на словах та для друзів з ЄС. Щоб люди мали право голосу, щоб з людьми «рахувалися», щоб свобода зібрань в Україні була. Щоб просто була свобода. За яку ми всі вийшли колись на Майдан.
Загрузка...


Але ж ніяким чином не для того, щоб «реформований» беркут в новісенькій формі поліції ставив українців на коліна.
Поки гине цвіт нації – ви собі відбудовуєте ту саму «систему» Яника і ко. Тільки більш масштабну. Красиво завуальовану.

Ми – активісти Майдану – привели вас, тварі ненажерні, до влади.
Ми вас її і позбавимо.
Тільки це вже буде далеееко не 14 рік…

П.С Це не підтримка чиїхось ідей чи поглядів.
Це проти свавілля влади, яке вже конкретно допікло.

Дмитро Коцюбайло, командир 1 ОШР ДУК ПС
Загрузка...

Related Posts