Центром Львова проходить хода організації «Національний корпус» під назвою «Пам’ятай Героїв». Кілька сотень молодиків запалили із запаленими смолоскипами та прапорами «Національного корпусу», «Свободи» та червоно-чорними стягами проходять центром міста, передає Корупція.Інфо
Загрузка...
Загрузка...
«Нагадаємо, наша хода присвячена до 68-ої річниці з дня героїчної загибелі головного командира УПА в нерівному бою проти окупантів», – мовиться у повідомленні на сайті.

Більшість учасників акції -у балаклавах, вони скандують «Бандера, Шухевич- Герої України» та інші націоналістичні гасла.
Також націоналісти встановили біля входу у ратушу конструкцію із фотографіями мера Львова Андрія Садового, секретаря міськради Анатолія Забарила та депутатів, які не проголосували за ухвалу “Свободи” щодо використання у місті червоно-чорного прапора під час сесійного засідання 15 лютого. Тоді більшість депутатів підтримала альтернативну ухвалу, якою вивішування червоно-чорного стягу на адміністративних будівлях носить рекомендаційний характер.
Додамо, що акція проходить під гаслом “Місто Львів не для польських панів!”.