вівторок, 27 лютого 2018 р.

Зробимо це хамло відомим на всю країну!!! Погляньте, що свинота витворяє! Знову ми повертаємося до питання перевезення учасників бойових дій.



Viktoria Kopieiko :
Загрузка...

Зробимо хама відомим! Сьогодні в 6:30 по маршруту Стриївка-
Романове село даний водій не пустив в салон автобуса учасника бойових дій, навіть посвідчення УБД не стало для нього вагомим аргументом. Після чого атовець змушений був заплатити 6 грн. і їхати на роботу.

Після того, як представники Обласної Спілки учасників АТО поспілкувались з «хероєм», зустрівши його на трасі, водій пояснив, що «не зобов’язаний безкоштовно його везти, бо той їде на роботу (!!), нехай платить»…


Отож, виходить захисники суверенітету та територіальної цілісності України після повернення з АТО мають жебракувати, а не заробляти на утримання своїх сімей. Цікаво чи думка водія збігається з думкою перевізника?..
Загрузка...

І знову ми повертаємося до питання перевезення учасників бойових дій.

Related Posts