пʼятниця, 23 лютого 2018 р.

НІ. Такого ви ще не бачили! Львівщина. АСФАЛЬТ НА СНІГ! «Такий бардак тільки в Україні», «Клініка» (ВІДЕО)




У Львівській області під час ремонтних робіт на дорозі Дрогобич-Самбір асфальт клали прямо на сніг. Про це в Facebook повідомив один з очевидців, опублікувавши відповідне відео.
Загрузка...


Користувачі мережі були дуже здивовані таким підходом працівників, заявивши, що навесні їм доведеться все переробляти заново.


«А снігу їм не мало? А температура повітря підходить?»


«Це без коментарів», «Такий бардак тільки в Україні», «Клініка», «Невже не можна було зробити перед снігами і морозами?»



«Цікаво, скільки вони спишуть грошей на ці свої роботи», «У чию мудру голову прийшла така грандіозна думка?» — пишуть коментатори.





джерело 


Related Posts