
У Львівській області під час ремонтних робіт на дорозі Дрогобич-Самбір асфальт клали прямо на сніг. Про це в Facebook повідомив один з очевидців, опублікувавши відповідне відео.
Загрузка...
Користувачі мережі були дуже здивовані таким підходом працівників, заявивши, що навесні їм доведеться все переробляти заново.
«А снігу їм не мало? А температура повітря підходить?»
«Це без коментарів», «Такий бардак тільки в Україні», «Клініка», «Невже не можна було зробити перед снігами і морозами?»
«Цікаво, скільки вони спишуть грошей на ці свої роботи», «У чию мудру голову прийшла така грандіозна думка?» — пишуть коментатори.

джерело
